در حال نمایش 8 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور
10/10
قیمت اصلی 180,000 تومان بود.قیمت فعلی 153,000 تومان است. مقایسه محصولات
10/10
قیمت اصلی 150,000 تومان بود.قیمت فعلی 127,500 تومان است. مقایسه محصولات

انتشارات سفیر خرد

مسلم بهمن آبادی مدیر انتشارات سفیر خرد و نویسنده کتاب های دین و زندگی این انتشارات یکی از معروف ترین دبیران این درس است که در ابتدا کتاب های خود را انتشارات الگو به چاپ میرساند که همان موقع به شهرت و محبوبیت فراوانی دست پیدا کرد. سپس در سال 93 تصمیم گرفت تا کتاب های خود را بطور جداگانه و مستقل در انتشاراتی تحت عنوان سفیر خرد منتشر کند. کتاب های بهمن آبادی بدون شک یکی از بهترین و کامل ترین منابع دین و زندگی کنکور می باشند.

جامع سفیر خرد

شامل درس نامه های مفصل و همچنین تست های تالیفی و کنکور سراسری فراوان می باشند و در نتها نیز پاسخ های تشریحی به همراه نکات مهم ذکر شده است. از کتاب کمک درسی مشابه و رقیب میتوان دین و زندگی جامع خیلی سبز، دین و زندگی میکرو گاج، دین و زندگی کامل میکرو طلایی گاج و دین و زندگی آبی قلم چی را نام برد.

دور تند سفیر خرد

شامل خلاصه و چکیده تمامی درس ها و نکات مهم است و گزیده ای از اصلی ترین تست ها نیز آورده شده است و منبع بسیار خوبی برای جمع بندی در ایام نزدیک به کنکور می باشد. در بانک کتاب کنکور، کتاب های جمع بندی دین و زندگی خیلی سبز، خط ویژه دین و زندگی گاج، جمع بندی دین و زندگی مهر و ماه و زیپ دین و زندگی الگو از مشابهات این کتاب هستند.