نمایش 1–20 از 64 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور

انتشارات راه اندیشه

انتشارات راه اندیشه یکی از انتشارات نسبتا قدیمی کنکور می باشد که بیشتر شهرت آن به خاطر کتاب های هنر و دفترچه های کنکورش است. البته کتاب کمک درسی بسیاری در مقاطع دبستان و متوسطه اول و دوم منتشر کرده که با استقابل زیادی از طرف دانش آموزان رو به رو نشده است.

کنکور هنر راه اندیشه

یکی از قدیمی ترین منابع کنکور هنر کتاب های کنکور هنر راه اندیشه است که علی رغم گذشت مدت زمان نسبتا طولانی از تالیف آن هاکماکان بین داوطلبان کنکور هنر محبوبیت داشته و از منابع اصلی کنکور هنر به شمار می آیند. این کتاب ها در هر هفت درس رشته ی هنر یعنی خلاقیت نمایشی، خلاقیت تصویری، خلاقیت موسیقی، درک عمومی ریاضی و فیزیک، درک عمومی هنر، خواص مواد و ترسیم فنی به چاپ رسیده و هر یک شامل درسنامه های خلاصه و تست های تالیفی و کنکوری مربوط به هر مبحث می باشد. هم چنین پاسخ تشریحی تست ها نیز در این کتاب ها گنجانده شده است.

از کتاب های مشابه این سری می توان به کتاب های انتشارات کارنامه کتاب، سری سبز و آبی قلمچی و هم چنین کتاب های انتشارات اتود اشاره کرد.

دفترچه کنکور سراسری راه اندیشه

در هر یک از این دفترچه ها کنکور سراسری یک رشته عینا به همراه پاسخ تشریحی آورده شده است. مشابه اینها دفترچه های کنکور کاگو و دفترچه های کنکور مهر و ماه به چاپ رسیده است.

پیک فیزیک راه اندیشه

برخلاف سایر کتاب های موجود که بر اساس مقطع تالیف شده اند، در هر کدام از جلد های سری پیک فیزیک راه اندیشه یکی از فصول و مباحث کنکور مانند دما و گرما، اندازه گیری و فشار، حرکت بر خط راست و… به طور کامل بررسی شده است. هر جلد شامل درسنامه های کنکوری و تست های مهم نیز از آسان به سخت چیده شده اند. به طور کلی این کتاب ها منبع مناسبی برای تسلط به مباحث پیش از استفاده از بانک تست های سایر کتاب هاست.

آموزش حرفه ای (DVD) راه اندیشه

در این سری هر درس هر مقطع در قالب فیلم های آموزشی تدریس شده است. دی وی دی های آموزش مفهومی رهپویان مشابه این سری هستند.

کتاب های سبز راه اندیشه

دروس مقاطع دبستان و متوسطه اول در این سری گنجانده شده اند که شامل درس و تمارین و کار در کلاس مربوط به آن درس هستند.

بیشتر از جمع بندی (DVD) راه اندیشه

دی وی دی های آموزشی مختص داوطلبان کنکور است که تدریس و جمع بندی و بررسی نکات اصلی و تست های مهم کنکوری توسط دبیران معروف کنکور مانند بابک سادات(ریاضی)، علیرضا عربشاهی(فیزیک) و هادی سرکشیک زاده(دین و زندگی) انجام شده است. دی وی دی های جامع رهپویان مشابه این سری هستند.

کتاب های تست راه اندیشه

این کتاب ها در مقطع متوسطه دوم چاپ شده است. این سری شامل خلاصه درس، تست و پاسخ های تشریحی هستند.