نمایش 1–20 از 434 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور
قیمت اصلی 240,000 تومان بود.قیمت فعلی 192,000 تومان است.
قیمت اصلی 720,000 تومان بود.قیمت فعلی 561,600 تومان است.
10/10
قیمت اصلی 698,000 تومان بود.قیمت فعلی 550,000 تومان است.
قیمت اصلی 698,000 تومان بود.قیمت فعلی 558,000 تومان است.
قیمت اصلی 460,000 تومان بود.قیمت فعلی 368,000 تومان است.
قیمت اصلی 390,000 تومان بود.قیمت فعلی 312,000 تومان است.
قیمت اصلی 298,000 تومان بود.قیمت فعلی 238,400 تومان است.
قیمت اصلی 890,000 تومان بود.قیمت فعلی 712,000 تومان است.
قیمت اصلی 120,000 تومان بود.قیمت فعلی 96,000 تومان است.
قیمت اصلی 120,000 تومان بود.قیمت فعلی 96,000 تومان است.
قیمت اصلی 120,000 تومان بود.قیمت فعلی 96,000 تومان است.
قیمت اصلی 220,000 تومان بود.قیمت فعلی 176,000 تومان است.
قیمت اصلی 250,000 تومان بود.قیمت فعلی 200,000 تومان است.
قیمت اصلی 170,000 تومان بود.قیمت فعلی 136,000 تومان است.
قیمت اصلی 59,000 تومان بود.قیمت فعلی 47,200 تومان است.
قیمت اصلی 59,000 تومان بود.قیمت فعلی 47,200 تومان است.
قیمت اصلی 59,000 تومان بود.قیمت فعلی 47,200 تومان است.
قیمت اصلی 59,000 تومان بود.قیمت فعلی 47,200 تومان است.
قیمت اصلی 59,000 تومان بود.قیمت فعلی 47,200 تومان است.
قیمت اصلی 220,000 تومان بود.قیمت فعلی 176,000 تومان است.

معرفی کتاب های انتشارات مهروماه

انتشارات مهروماه

لقمه مهروماه

اولین انتشاراتی که اقدام به چاپ کتاب هایی با قطع کوچک و درسنامه های خلاصه کرد انتشارات مهروماه بود که با ارائه ی سری کتاب های لقمه تحول عظیمی در قسمت مرور خلاصه نکات ایجاد کرد. البته قبل از آن انتشارات قلمچی با چاپ فلش کارت ها قصد ارائه ی چنین کتابی داشتند که به جرات می توان گفت لقمه ها از لحاظ کیفیت و ظاهر بسیار موفق تر بودند به خصوص در بانک کتاب کنکور.

بعد از مهر و ماه انتشارات خیلی سبز نیز با چاپ کتاب های جیبی سعی کرد کتابی مشابه با کتاب های لقمه مهر و ماه تولید کند و در این زمینه نسبتا موفق بود. کتاب های لقمه ابتدا برای دروس کنکوری چاپ می شدند و پس از آن که از طرف دانش آموزان با اقبال خوبی مواجه شدند، مهر و ماه کتاب های لقمه را به صورت موضوعی مانند لقمه ی آرایه های ادبی نیز منتشر کرد.

با توجه به قطع و اندازه ی سری کتاب های لقمه نمی توان انتظار درسنامه های مفصل و کاملی داشت ولی در تمامی این کتاب ها نویسنده ها سعی کرده اند با استفاده از درسنامه های خلاصه و کوتاه مثال های مهم هر درس را بررسی کنند که دانش آموز در یک زمان کوتاه بتواند با بررسی همان مثال روی مبحث مورد نظر مسلط شود. البته باید گفت قبل از مطالعه ی لقمه ها در هر درس دانش آموز باید از منبع دیگری برای یادگیری مفهومی دروس استفاده کند و برای مرور و جمع بندی سریع مخصوصا در جاهایی که نمی تواند کتاب های حجیم همراه داشته باشد، از سری لقمه ها بهره ببرد.

جمع بندی مهروماه

کتاب های جمع بندی مهر و ماه همانطور که از نامشان پیداست برای جمع بندی مطالب در دوران نزدیک به کنکور مورد استفاده قرار می گردند. ویژگی اصلی این کتاب ها جمع بندی فصل به فصل دروس با درسنامه های خلاصه و مختصر است. به گونه ای که در دوران  جمع بندی زمان زیادی از دانش آموز نمی گیرد و با استفاده از این درسنامه ها می توانند برای آزمون های آزمایشی دوران جمع بندی و نهایتا کنکور آماده شوند. هم چنین بعد از آوردن درسنامه های خلاصه در این کتاب ها، تست های فصل به فصل نیز قرار داده شده تا دانش آموزان بتوانند با برقرای ارتباط بین درسنامه و تست ها به مبحث مورد نظر مسلط شوند. هم چنین برای تسلط دانش آموزان بر کل مباحث هر درس یک سری آزمون های شبیه ساز کنکور نیز در انتهای کتاب قرار داده شده است.

کارآموز مهروماه 

سری کتاب های کارآموز مهر و ماه مشابه کتاب های کار انتشارات خیلی سبز شامل درسنامه ای خلاصه و تعدادی تمرین بدون پاسخ است و  دانش آموزان برای استفاده ی مناسب از این سری کتاب ها باید تحت نظارت معلم و دبیر تمرینات را حل کنند.

روند کلی کتاب های کار انتشارات مهر و ماه به این صورت است که نویسنده ابتدا نکات آموزشی و خلاصه درس های مربوط به هر فصل را ارائه می دهد و سپس با پرسش های تشریحی و مفهومی سعی می کند تا مطالب را به خوبی در ذهن دانش آموز تثبیت کند.بعد از آن برای تسلط دانش آموزان بر مباحث، تمرینات عمیق و مفهومی و خلاقانه ارائه می شود و در انتها نیز یک سری آزمون تشریحی مربوط به نوبت اول و دوم قرار می گیرد تا دانش آموز میزان تسلط خود را بر کل مطالب کتاب بسنجد.

آموزش و کار مهروماه

سری کتاب های آموزش و کار مهروماه برای شروع مطالعه به عنوان منبع اول و یادگیری مطالب اولیه می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. روند کتاب های آموزش و کار به این صورت است که سعی کرده چهارچوب کتاب درسی را حفظ کند و از مسیر و راستای آن خارج نشود. یعنی ابتدا درسنامه ای با موضوعات و سرفصل های کتاب درسی به صورت درس به درس آورده شده به گونه ای که جلسه های کلاس درس و مدرسه را برای دانش آموزان تداعی می کند. یعنی حجم مطالب هر درسنامه برابر است با یک جلسه کلاس معلم! بعد از آن با آورد تمرین های مربوط به درسنامه سعی کرده تا مطالب را در ذهن دانش آموزان طبقه بندی کند به گونه ای که یادگیری در مرحله ی اول حاصل شود. روند ارائه ی تمرین ها از آسان به سخت است.

در سری آموزش و کار مهر و ماه تما ئرسش ها و تمارین کتاب درسی پاسخ داده شده اند. این مساله کار دانش آموز را برای شرکت در امتحانات تشریحی و مدرسه بسیار راحت می کند. از کتاب های محبوب این سری می توان به آموزش و کار فیزیک یازدهم تجربی و شیمی یازدهم اشاره کرد.

آموزش فضایی مهروماه

سری کتاب های آموزش فضایی مهر و ماه جزو کتاب های جدید انتشارات مهروماه هستند. روند کلی این کتاب ها به این صورت است که ابتدا درسنامه های کامل مطابق با سرفصل های کتاب درسی آورده شده و سپس تست های مربوط به آن و در نهایت نیز پاسخ تشریحی تست ها گفته شده است. کتاب های آموزش فضایی که مخصوص یک مقطع هستند مثلا کتاب آموزش فضایی فارسی یازدهم درسنامه های بسیار مفصلی دارند که دانش آموز را از هر منبع درسنامه ی دیگری بی نیاز می کند ولی در سری آموزش فضایی جامع مثل کتاب آموزش فضایی جامع ریاضی تجربی با توجه به زیاد شدن مباحث و حفظ تک جلدی بودن مولف نتوانسته درسنامه های خیلی مفصلی ارائه دهد. هم چنین تعداد تست ها نیز به نسبت مباحث کاهش داشته به گونه ای که نمی توان از این کتاب به عنوان تنها منبع درس مورد نظر برای کنکور استفاده کرد.

در صورتی که برای تک درس ها این مساله صدق نمی کند و به خودی خود منبع کاملی برای درس مورد نظر هستند. ویژگی مشترک این سری از کتاب های انتشارات مهر و ماه گفت و گو بین معلم و دانش آموز در حین درسنامه هاست. این مساله که برای اولین بار در کتاب های شیمی مهندس بازرگان دیده شد سبک جالبی است که درسنامه ها را از یکنواختی خارج می کند.

باشگاه مغز مهروماه

سری کتاب های باشگاه مغز مهر و ماه برای تقویت مهارت های ذهنی و مدیریت و کنترل احساسات و … برای افزایش بازدهی در هنگام درس خواندن و رسیدن به موفقیت تالیف شده شده اند. کتاب های این سری شامل عناوین زیر است:

باشگاه مغز 1:

کتاب های باشگاه مغز 1 مهر و ماه در 16 جلسه ی آموزشی سعی کرده7 حیطه های شناختی مهم از جمله حافظه، توجه، مهارت هاى بصرى -فضايى، حل مساله و منطق، مهارت هاى محاسباتى، بازشناسى چهره و احساسات و مهارتهاى كلامى را آموزش دهد.

باشگاه مغز 2:

کتاب های باشگاه مغز 2 مهر و ماه در 24 جلسه ی آموزشی سعی در تقویت قسمت هایی از مغز دارد که وظیفه ی آن تمرکز حواس است. در واقع در این کتاب دانش آموز نحوه ی افزایش تمرکز و توجه را فرا می گیرد.

باشگاه مغز3:

کتاب های باشگاه مغز 3 مهر و ماه در 24 جلسه ی آموزشی تقویت حافظه را فرا می گیرید. به عبارت دیگر نحوه ی ذخیره کردن اطلاعات(درس هایی که خوانده اید) را به طور کامل فرا می گیرید.

باشگاه مغز 4:

کتاب های باشگاه مغز 4 مهر و ماه که تحت عنوان باشگاه مغز کنترل و مدیریت تالیف شده است به جنبه های تمرکز،یادگیری، احساسات، تمایلات و تصمیمات می پردازد.

پاورتست مهروماه

سری کتاب های پاور تست مهر و ماه با درسنامه های کامل و تست های تالیفی و تست های کنکور سراسری با هدف آمادگی دانش آموزان در کنکور سراسری تالیف شده است. درسنامه ی این کتاب ها تمام مطالب کتاب درسی را پوشش می دهند و نحوه ی چینش آن ها مطابق با مباحث کتاب درسی بوده و به آن پایبند است. ذکر مثال های آموزشی حین درسنامه باعث تکمیل روند آموزشی دانش آموز شده و او را با نحوه ی طرح سوال از هر مبحث آشنا می کند.

در کتاب های آموزش و تست مهروماه مولف از انواع تست های تالیفی و کنکور سراسری استفاده کرده تا برای هر مبحث و موضوع تعداد تست مورد نظر در کتاب گنجانده شود. از جمله کتاب های محبوب سری پاورتست می توان به پاورتست فیزیک یازدهم تجربی و پاورتست زیست یازدهم اشاره کرد.

تیزهوشان مهروماه

کتاب های تیزهوشان مهر و ماه برای آمادگی دانش آموزان در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی کتاب های سری تیزهوشان را تالیف کرده است. این کتاب ها شامل کتاب های تک درس مانند تیزهوشان ریاضی هشتم، تیزهوشان ریاضی پنجم،تیزهوشان ریاضی ششم و … می شود. کتاب های تیزهوشان جامع نیز شامل کتاب هایی چون 1500 تست استعداد تحلیلی، 20 آزمون مولتی کمپلکس تیزهوشان و هم چنین کتاب های سمپادیوم می شود. کتاب های تک درس ویژه ی تیزهوشان دارای ویژگی های زیر است:

الف: موضوعات موربوط به هر درس به صورت مناسب طبقه بندی شده اند.

ب: تست های مربوط به هر موضوع از ساده تا دشوار چیده شده اند تا روند آموزشی برای دانش آموز تکمیل شود.

ج: برای تمامی تست ها ئاسخ های تشریحی کامل گفته شده و هر جا که نیاز به نکته ای بوده هم در قالب کادر در قسمت پاسخ های تشریحی ذکر شده است.

د: تمامی مباحث مورد نیاز آزمون تیزهوشان برای درس مورد نظر پوشش داده شده است.

در کتاب های جامع تیزهوشان و هم چنین سمپادیوم نیز سوالات مشابه آزمون های تیزهوشان از تمام مباحث طرح شده تا دانش آموزان را برای امتحانات تیزهوشان آماده کند.

درس پک مهروماه

کتاب های درس پک مهر و ماه برای مقاطع دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم تالیف شده است. این کتاب ها برای بر روی مباحث کتاب درسی تمرکز دارند. از ویژگی های اصلی سری درس پک مهر و ماه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

الف: در این کتاب ها مفاهیم اولیه ی دروس به صورت مختصر توضیح داده شده و مواردی که برای امتحانات تشریحی مهم و ضروری بوده مورد اکید قرار گرفته است.

ب: تمامی پرسش های کتاب درسی به همراه فعالیت ها و تمارین آن به طور کامل توضیح داده شده و راه حل تشریحی آن در کتاب ذکر شده است.

ج: در این سری نمونه سوالات تشریحی که مطابق با مفاهیم کتاب درسی است به همراه حل تشریحی آن ها ذکر شده تا دانش آموزان را مورد سنجش قرار دهد و برای امتحانات تشریحی آماده کند.

د: یکی دیگر از ویژگی های مهم این سری این است که بعد از اتمام هر درس 2 نمونه سوال یکی منطبق بر بارم بندی آموزش و پرورش برای نیمسال اول و دمی منطبق بر بارم بندی آموزش و پرورش برای نیسمال دوم به همراه پاسخ تشریحی کامل آورده شده است.

از  جمله کتاب های مورد توجه دانش آموزان در این سری، کتاب درس پک یازدهم تجربی و یازدهم انسانی است.

جامع و پایه مهروماه

منطق سری کتاب های جامع مهر و ماه همانند سری جامع و پایه ی انتشارات خیلی سبز می باشد. یعنی کتاب هایی با درسنامه های کنکوری و تعداد تست نسبتا زیاد. در سری جامع و پایه ی مهر و ماه  سعی شده درسنامه های کابردی و مفید برای کنکور سراسری آورده شود و در عین حال نیز این درسنامه ها به ترتیب کتاب درسی و مباحث آن پایبند باشند. درسنامه های این سری هر چند منطق کنکوری دارند ولی تمام مطالب کتاب درسی را پوشش می دهند و از روش هایی مانند آوردن نمودارها و جداول برای فهم بهتر مطالب استفاده می کنند.

در سری جامع و پایه مهروماه هم تست های تالیفی و هم تست های کنکور سراسری قرار دارند که البته تست های کنکور با نظام جدید همخوانی کامل دارند. پاسخ تشریحی تمامی تست ها به طور جداگانه در این سری قرار داده شده است. از کتاب های مورد توجه این سری می توان به فلسفه و منطق جامع کنکور و هم چنین ریاضیات تجربی جامع کنکور اشاره کرد.

دفترچه کنکور مهروماه

سری دفترچه کنکور مهر و ماه  شامل دفترچه کنکور داخل و خارج از کشور کنکور هر سال است. در این دفترچه ها علاوه بر اینکه سوالات کنکور یک سال آورده شده تمامی درس ها به صورت جداگانه تحلیل و نقد و بررسی شده اند. هم چنین پاسخ تشریحی آن ها توسط دبیران مختلف و شناحته ی شده ی کنکور نوشته شده و علاوه بر مشخص بودن گزینه ی درست برای هر سوال، تمامی گزینه ها نیز تحلیل شده است. در ضمن بعد از آوردن پاسخ تشریحی برای سوالات نکات مهم هر تست هم گفته شده تا دانش آموز توانایی حل تست های مشابه با نکات یکسان را به دست آورد.

ریاضیات سریع مهروماه

سری ریاضیات سریع انتشارات مهر و ماه  جهت تقویت های مهارت های ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب و … تالیف شده اند. با توجه به اینکه یکی از فاکتورهای مهم موفیقت در کنکور سراسری زمان است و دانش آموزانی که در محاسبات دروس مختلف مانند ریاضی ، فیزیک و شیمی سریع تر هستند و با کمبود وقت مواجه نمی شوند این مهارت ها یکی از نکات اصلی مدیریت زمان در جلسه ی کنکور است.

در این سری از کتاب های مهر و ماه به دانش آموزان نحوه ی سریع محاسبات مختلف آموزش داده می شود تا بتوانند سوالات محاسباتی کنکور را در کمترین زمان ممکن حل کنند. از جمله کتاب های محبوب سری ریاضیات سریع مهر و ماه می توان به تمرین محاسبات کنکور، تکنیک های محاسبات سریع ریاضی و مثلثات سریع اشاره کرد.

کنکوریوم مهروماه

سری کتاب های کنکوریوم مهر و ماه مخصوص شبیه سازی کنکور سراسری در دوران جمع بندی و نزدیک به کنکور است. مشابه این سری در بازار کنکور می توان به چندکنکور انتشارات خیلی سبز و دور دنیا در 4 ساعت انتشارات گاج اشاره کرد.

سری کنکوریومر برای هر سه رشته ی تجربی، ریاضی و انسانی تالیف شده است و ویژگی های کلی آن به صورت زیر است:

این سری شامل 10 دفترچه ی اختصاصی، 10 دفترچه ی عمومی و 10 پاسخبرگ است تا دانش آموز جواب های هر آزمون را داخل پاسخبرگ وارد کند و بیشترین شبیه سازی فضای کنکور برای او اتفاق بیفتد. هم چنین داخل پاکت کتاب پاسخ های کلیدی تست ها آورده شده و دانش آموز می تواند برای تصحیح سریع آزمون از این پاسخ های کلیدی استفاده کند. نکته ی مهمی که در سری کنکوریوم انتشارات مهر و ماه به آن توجه شده هماهنگ بودن سوالات با نظام جدید آموزشی و هم چنین توجه به حذفیات کنکور سراسری است که از سوی سازمان سنجش اعلام شده است. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که تمام تست های این کتاب با کنکور سراسری نظام جدید مطابقت دارد.

مشاوره و برنامه ریزی مهروماه

کتاب های مشاوره و برنامه ریزی انتشارات مهر و ماه شامل کتاب های استراتژی کنکور، انتخاب من، پاسخبرگ من، مشاور من و همراه من می شود که محتوای هر کدام از این کتاب ها به صورت زیر است:

استراتژی کنکور:

در این کتاب بررسی آمار کنکور سراسری سال 98 در هر سه رشته ی ریاضی و تجربی و انسانی انجام شده است . هم چنین از نظر درجه ی سختی کنکورهای سال 98 با سال های قبلی مقایسه شده و با توجه به تحلیل های به دست آمده از سال 98 راه کارهایی برای موفقیت دانش آموزان در سال های بعدی ارائه شده است.

انتخاب من:

تمام توضیحات ضروری و مورد نیاز دانش آموزان در مورد انتخاب رشته در این کتاب گنجانده شده است. هم چنین برای اینکه دانش آموزان بتوانند نسبت به رشته های دانشگاهی دید بهتری داشته باشند، در این کتاب رشته های دانشگاهی به طور کامل توضیح داده شده است.

پاسخبرگ من:

این کتاب شامل تعدادی پاسخبرگ برای تمرین و تست است تا دانش آموز در طول سال تحصیلی برای زدن تست ها از آن استفاده کند و با تمرین کردن نحوه ی پر کردن پاسخبرگ خود را برای کنکور سراسری آماده کن.

مشاور من:

این کتاب همانطور که از نامش مشخص است نیازهای مشاوره ای دانش آموز را در طول سال تحصیلی پاسخ می دهد و هر جا که لازم باشد مانند یک مشاور همراه دانش آموز است. این کتاب می تواند برای اولیای دانش آموزان نیز قابل استفاده باشد.

همراه من:

این کتاب شبیه دفتر برنامه ریزی انتشارات قلم چی است. یعنی شامل یک سری جداول که دانش آموز می تواند ساعات مطالعه ی خود را در طول هفته در این جداول وارد کند. البته یک سری مقالات آموزشی نیز شامل موضوعات برنامه ریزی صحیح برای درس خواندن، راه کارهایی برای افزایش تمرکز و هم چنین راه کارهایی برای تنظیم تغذیه و ساعت خواب و … نیز در این کتاب وجود دارد.

تمرین تنوری مهروماه

سری کتاب های تمرین تنوری انتشارات مهر و ماه مخصوص دانش آموزان قوی و مدارس خاص و برتر تالیف شده است. در این کتاب ها تمرینات سخت تر از کتاب درسی آورده شده به گونه ای که ساختار کتاب درسی نیز حفظ شود. انواع تمرینات تشریحی، جای خالی، صحیح و غلط و … در این کتاب ها گنجانده شده است و هر جا که نیاز به توضیح اضافه ای در مورد موضوع بوده مولف با آوردن کادری آن موضوع را توضیح داده است. بعد از تمرینات تشریحی هم یک سری تست برای سنجش دانش آموزان آورده شده تا سرعت تحلیل و حل تست ها را توسط دانش آموز بسنجد.