نمایش 1–20 از 404 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور
قیمت اصلی 600,000 تومان بود.قیمت فعلی 474,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 175,000 تومان بود.قیمت فعلی 138,250 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 480,000 تومان بود.قیمت فعلی 379,200 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 490,000 تومان بود.قیمت فعلی 387,100 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 394,000 تومان بود.قیمت فعلی 311,260 تومان است. مقایسه محصولات
10/10
قیمت اصلی 680,000 تومان بود.قیمت فعلی 537,200 تومان است. مقایسه محصولات
10/10
قیمت اصلی 680,000 تومان بود.قیمت فعلی 537,200 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 220,000 تومان بود.قیمت فعلی 173,800 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 182,000 تومان بود.قیمت فعلی 143,780 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 110,000 تومان بود.قیمت فعلی 86,900 تومان است. مقایسه محصولات

انتشارات مبتکران

معرفی سری های مختلف کتاب های انتشارات مبتکران

انتشارات مبتکران یکی از انتشارات موفق در زمینه ی کتاب های دبستان و متوسطه است که البته 2 عنوان از پرفروش ترین کتاب های کنکوری نیز به این انتشارات تعلق دارد. به دلیل اینکه همیشه بر روی کتاب ها و منابع کنکوری تاکید میشود دانش آموزان مقاطع پایه یعنی اول دبستان تا نهم معمولا برای خریدن کتاب های کمک درسی دچار سردرگمی می شوند. در بانک کتاب کنکور برای آشنایی هر چه بیشتر با کتاب های مبتکران طبقه بندی و توضیحاتی در مورد هر سری ارائه شده تا موقع خرید کتاب کمک درسی بتواند کمک کننده باشد:

زبان شهاب اناری

همه ی دانش آموزان کنکوری و حتی دانش آموزان مقاطع متوسطه دوم یعنی دهم و یازدهم قطعا نام سری کتاب های زبان مبتکران نوشته ی شهاب اناری را شنیده اند. به جرات می توان گفت یکی از معروف ترین سری کتاب های انتشارات مبتکران همین سری کتاب زبان نوشته ی شهاب اناری است.

یکی از نکات قابل توجه که در این سری کتاب های مبتکران دیده می شود آوردن سوالات و تمارین تشریحی است تا نیاز دانش آموزان را به سوالات تشریحی برای امتحانات نهایی و مدرسه برطرف کند. اما هدف اصلی تالیف این کتاب ها آمادگی برای کنکور سراسری و تسلط بر مباحث زبان است.

مولف نحوه ی چینش فصل ها را نیز بر طبق مباحث کتاب درسی به صورت مرتب چیده تا دانش آموزان از ابتدایی ترین مباحث شروع به مطالعه کنند و از سردرگمی هنگام زدن تست ها جلوگیری شود. در واقع درسنامه ی این سری تمام مطالب کتاب درسی را به خوبی پوشش می دهد.

بنابراین می توان حدس زد با توجه به وجود مطالب آموزشی انتشارات مبتکران، درسنامه ی مفصل و تست های فراوان با کتاب نسبتا حجیمی رو به رو هستید. نحوه ی تالیف درسنامه های سری زبان اناری به این صورت که هر فصل به قسمت های مختلفی تقسیم شده و هر قسمت به صورت جداگانه تدریس شده است. این تقسیم بندی ها به منظم شدن ذهن مخاطب هنگام مطالعه و فهم بهتر مطالب کتاب کمک زیادی می کند.

مجموعه کتاب های این سری شامل کتاب زبان جامع شهاب اناری، زبان انگلیسی دهم مبتکران و زبان یازدهم مبتکران و هم چنین کتاب مبتکران زبان هفتم، زبان انگلیسی هشتم مبتکران و زبان نهم مبتکران برای مقطع متوسطه ی اول است.

ادبیات فارسی طالب تبار مبتکران

سری کتاب های فارسی حمید طالب تبار در مقاطع متوسطه دوم، متوسطه اول و هم چنین چهارم و پنجم و ششم دبستان تالیف شده است.این کتاب ها شامل دو بخش هستند. در بخش اول درسنامه های کامل حاوی معانی اشعار، لغت های هر درس، نثرها و آرایه های ادبی است. بخش دوم مربوط به پرسش های تستی درس به درس است که در مقاطع متوسطه دوم برای آمادگی کنکور سراسری و در مقاطع دبستان و متوسطه ی اول برای آمادگی امتحانات تیزهوشان و نمونه دولتی مفید است.

شیمی بازرگان مبتکران

کتاب های شیمی بهمن بازرگانی برای مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم تالیف شده است. هدف از تالیف این کتاب ها ارائه ی درسنامه های کامل برای دانش آموزان مقطع متوسطه دوم است به گونه ای که از کلاس درس هم بی نیاز شوند و برای آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری به آمادگی حداکثری برسند.

در این سری کتاب های شیمی مبتکران درسنامه های جامع ولی روان و قابل فهم آورده شده تا تمام دانش آموزان با هر سطح علمی بتوانند از ان بهره ببرند. نکته ی مهم این سری کتاب ها این است که با وجود مفصل بودن درسنامه ها هیچ مطلب غیرضروری و خارج از کنکوری مشاهده نمی شود و مولف از مسیر کنکور خارج نشده است.

بعد از درسنامه ها تست های مربوط به فصول آورده شده که برای تسلط حداکثری بر درس شیمی کامل به نظر می رسد. در واقع این سری کتاب ها این قابلیت را دارند که به عنوان تنها منبع دانش آموزان برای درس شیمی در مقطع مورد نظر باشند.

مرشد مبتکران

انتشارات مبتکران سری کتاب های مرشد را برای مقاطع پنجم، ششم، هفتم، هشتم و نهم منتشر کرده است. کتاب های مرشد بر این اساس تالیف شده اند که دانش آموزان این مقاطع دروس را به صورت مفهومی آموزش دیده اند و الان برای شرکت در امتحانات تیزهوشان ششم به هفتم و یا نهم به دهم نیاز به حل تست های بیشتری دارند. البته در داخل پاسخ های تشریحی هر جا که نیاز بوده نویسنده درسنامه های خلاصه و مختصری آورده تا نیاز دانش آموز برای حل سوالات تا حد کمی پاسخ داده شود. ولی اگر به دنبال درسنامه های مفصل تری هستید باید از سری کتاب های رشادت انتشارات مبتکران استفاده کنید.

رشادت مبتکران

انتشارات مبتکران سری کتاب های رشادت را برای مقاطع اول تا ششم دبستان و هفتم تا نهم متوسطه اول منتشر کرده است. در واقع این کتاب ها از نظر منطق تالیف مشابه کتاب های سیر تا پیاز گاج و یا کتاب های سه بعدی الگو هستند. در ابتدای هر فصل درسنامه ی کاملی قرار داده شده تا دانش آموز به صورت کامل بر روی مباحث مسلط شود. سپس برای تثبیت مطالب سوالات تشریحی و پس از آن برای تسلط بیشتر سوالات تستی آورده شده است.

فیل مبتکران

انتشارات مبتکران کتاب های فیل مبتکران را فعلا برای دو درس زبان و شیمی منتشر کرده و قرار است برای درس فیزیک نیز در سال جاری به چاپ برسد. کتاب های فیل درست مانند کتاب های چند کنکور انتشارات خیلی سبز با هدف مرور و جمع بندی در پایان نیمسال اول و دوم و روزهای نزدیک به کنکور تالیف شده اند. در این کتاب درسنامه های خلاصه و مفید برای مرور سریع مطالب جمع آوری شده و هم چنین تست های کنکورهای سراسری اخیر داخل و خارج نیز در آن قرار داده شده است.

غول امتحان مبتکران

سری کتاب های غول امتحان انتشارات مبتکران یکی از جدیدترین سری کتاب های مبتکران می باشد. همان طور که در جریان هستید تاثیر معدل و سوابق تحصیلی در کنکور سراسری باعث شده تا انتشارات کمک آموزشی کمی تمرکز خود را از کتاب های تست بردارند و به فکر تالیف کتاب هایی بیفتند که هدفش کسب نمره ی خوب در امتحانات نهایی است. 

مسلما تالیف کتاب های این چنینی کمک زیادی به کسب نمره ی خوب در امتحانات تشریحی می کند و مورد استقبال دانش آموزان نیز قرار می گیرد. انتشارات مبتکران یکی از اولین ناشرانی بود که شروع به تولید کتاب هایی با هدف کسب نمره ی خوب در امتحانات تشریحی و بهبود سوابق تحصیلی کرد و برای این کتاب ها اسم غول امتحان را انتخاب کرد.

شاید هنوز دانش آموزان آشنایی زیادی با این سری کتاب های مبتکران نداردند. به همین دلیل در اینجا ویژگی های اصلی کتاب های غول امتحان را به صورت کامل بررسی می کنیم:

الف: در سری کتاب های غول امتحان مبتکران در ابتدای هر درس یک سری درسنامه های کوتاه اما جامع و پوششی قرار داده شده و نیاز شما را برای مرور و یادگیری مطالب در حد حل سوالات تشریحی برآورده می کند. بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما ابتدا مروری روی درسنامه ها داشته باشید و مبحث ها را دوره کنید و سپس به سراغ حل تمرین های کتاب بروید.

ب: بعد از درسنامه ها، برای اینکه بتوانید فضای جلسه ی امتحان را برای خودتان شبیه سازی کنید یک سری سوال در قالب امتحان به همراه بارم بندی و عینا شبیه برگه ی امتحانی طرح شده تا شما کاملا با سوالات تشریحی آشنا شوید. برای این قسمت پیشنهاد می کنیم جلسه ی امتحان را برای خودتان شبیه سازی کنید، روی صندلی بشینید و پاسخ ها را داخل همان برگه نوشته و به صورت زمان دار به سوالات پاسخ دهید. در انتها نیز از پاسخ های تشریحی کمک گرفته و برگه ی خودتان را تصحیح کنید و نمره را بالای برگه نوشته و خودتان را محک بزنید.

ج: یکی از ویژگی های خوبی که کتاب های غول امتحان مبتکران دارند، این است که سوالات قرار گرفته در کتاب مشابه و شبیه سازی شده با امتحانات نهایی سال های گذشته ست.