نمایش 1–20 از 148 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور

نشر الگو

معرفی کتاب های انتشارات الگو

چند سالی ست که سلیقه ی طراحان کنکور در مورد طرح تست های درس ادبیات تغییر کرده و سوالات درس ادبیات را به صورت موضوعی طرح می کنند. به همین دلیل انتشارات الگو جزء اولین انتشاراتی بود که کتاب های درس ادبیات را به صورت موضوعی چاپ کرد و بعد از آن انتشارات خیلی سبز با مجموعه کتاب های هفت خان و انتشارات گاج نیز کتاب های موضوعی خود را در این درس چاپ کردند. در حال حاضر 4 عنوان دستور زبان فارسی الگو، لغت و املا الگو، آرایه های ادبی الگو و قرابت معنایی نشر الگو از پرفروش ترین هر بانک کتاب موضوعی در درس ادبیات هستند.

موج آزمون نشر الگو

سری کتاب های موج آزمون الگو همانطور که از نامشان پیداست کتاب هایی هستند با تعداد آزمون زیاد! این کتاب ها برای دوران جمع بندی و زدن تست های مکمل در هر درس مناسب هستند. این سری کتاب ها را می توان مشابه سری کتاب های فصل آزمون انتشارات خیلی سبز در نظر گرفت.

اما می توان گفت در زمینه ی چاپ کتاب های آزمون محور نشر الگو پیش رو بوده است. نحوه ی تالیف کتاب های موج آزمون به صورتی است که درسنامه های آن بیشتر حالت تستی و نکته دارند. بنابراین اگر در درسی مسلط نیستید درسنامه های این کتاب برای شما مناسب نیست و بیشتر به درد مرور و جمع بندی دروس می خورد. اما در مورد تست های کتاب باید گفت که آزمون های ابتدای هر فصل به صورت موضوعی آورده شده که مباحث همان فصل را به صورت کامل پوشش می دهند و آزمون های انتهایی آزمون های جامعی جهت جمع بندی کل فصل ها می باشد.

موج آزمون ادبیات و موج آزمون زبان انگلیسی پرفروش ترین کتاب های این سری در درس های عمومی و موج آزمون فیزیک پایه، موج آزمون شیمی پایه و موج آزمون شیمی دوازدهم و هم چنین موج آزمون زیست پرفروش ترین کتاب های این سری در درس های اختصاصی می باشند.

سه بعدی نشر الگو

کتاب های سه بعدی الگو را می توان معادل کتاب های سیر تا پیاز انتشارات گاج دانست. یعنی کتابی که هر سه هدف آموزش، تسلط به سوالات تشریحی و موفقیت در امتحانات نهایی و هم چنین موفقیت در امتحانات تستی و آزمون های آزمایشی را دنبال می کند.

درسنامه های سری کتاب های سه بعدی بسیار کامل و مفصل و تا حدی سطح بالاست. بنابراین اگر دانش آموز ضعیفی هستید ابتدا باید مطالب پایه ای را در کلاس درس یاد گرفته باشید تا بتوانید از درسنامه ی کتاب های سه بعدی برای تسلط بیشتر و یادگیری مفهومی تر استفاده کنید. در این سری کتاب ها بعد از درسنامه ها تست های مفهومی و ترکیبی از مباحث درسنامه و پس از آن تست های کنکورهای آزمایشی قلمچی و گزینه دو آورده شده است.

ناگفته نماند این کتاب ها تست های کنکور سراسری داخل و خارج کشور را نیز به خوبی پوشش می دهند. هم چنین فعالیت های کتاب درسی در سری سه بعدی به صورت کامل موشکافی و پاسخ داده شده است که از ویژگی های مثبت این سری به شمار می رود. بنابراین با توجه به حجم بالای مطالب در این سری کتاب ها بهتر است از همان ابتدای سال تحصیلی آن ها را تهیه و مطالعه را آغاز کنید.

این سری از کتاب های الگو علاوه بر درسنامه های مفصل بسیار پرتست هستند!

تست نشر الگو

کتاب های تست الگو کتاب هایی با درسنامه های خلاصه و کوتاه و تست های زیاد و متنوع اند. روند کلی این سری از کتاب های الگو به گونه ای است که ابتدا درسنامه ی کوتاهی به صورت مروری ارائه می دهد و سپس تست های مربوط به آن قسمت آورده می شود. بنابراین اگر به دنبال کتابی با درسنامه ی مفصل هستید این سری برای شما مناسب نیستند و باید ابتدا با استفاده از درسنامه های کتاب های سه بعدی بر روی مطالب کتاب درسی مسلط شوید و سپس برای حل تست های متنوع و جدید از کتاب های تست انتشارات الگو استفاده کنید.

به طور کلی در مورد این سری از کتاب ها می توان گفت که با توجه به حجم کم درسنامه و تست های متنوع و ترکیبی این سری کتاب ها برای دانش آموزان متوسط و قوی مناسب ترند.

کرک و دیل نشر الگو

سری کتاب های کرک و دیل الگو در مقاطع دبستان و متوسطه اول جهت آمادگی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی چاپ شده است. در این سری کتاب ها مولف با درسنامه های مفصل بر اساس روند کتاب درسی، آزمون های و تشریحی به صورت درس به درس، تست های دشوارتر از سطح کتاب و هم چنین پاسخ های تشریحی مفصل دانش آموزان را برای آزمون تیزهوشان آماده می کند.

از پرفروش ترین کتاب های الگو این سری می توان به فارسی نهم کرک و دیل و علوم نهم کرک و دیل در مقطع متوسطه اول و کتاب های ریاضی ششم، علوم ششم در مقطع دبستان اشاره کرد.

مدرسه ی غول ها نشر الگو

سری کتاب های مدرسه ی غول ها الگو با هدف آموزش مفهومی مطالب کتاب درسی در مقطع دبستان یعنی اول تا ششم چاپ می شوند. در این کتاب ها مفاهیم کتاب درسی با سوالات متنوع از جمله صحیح- غلط، دو گزینه ای، وصل کردنی و چهارگزینه ای به صورت کامل آموزش داده می شود.

تمرینات درس به درس، آزمون های گنجانده شده در پایان فصل به صورت تستی و هم چنین آزمون های میان سال و پایان سال در این سری کتاب ها به آموزش کامل کتاب درسی کمک زیادی می کند. کتاب ریاضی مدرسه غول ها در مقطع ششم جزء پرفروش ترین کتاب های این سری انتشارات الگو به شمار می رود.