نمایش 1–20 از 742 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور

انتشارات گاج

گاج

میکرو گاج

کتاب های میکرو گاج را می توان معادل کتاب های آبی انتشارات قلم چی دانست. یعنی کتابی با تعداد زیادی تست میکروطبقه بندی شده است. تست های این کتاب از سوال های کنکور سراسری، دانشگاه آزاد و تست های آزمون های آزمایشی گاج تشکیل شده است.
منظور از تست های میکرو طبقه بندی گاج این است که مثلا هر هر بانک کتاب کنکور موضوع درسی به تعدادی زیرموضوع تقسیم می شود و برای هر زیرموضوع تعداد زیادی تست داخل کتاب گنجانده می شود. در کتاب های میکرو طبقه بندی گاج درسنامه ها داخل پاسخ تشریحی قرار دارند و شما می توانید برای حل تست های یک زیرموضوع ابتدا درسنامه ی مربوط به آن زیرموضوع را به طور کامل مطالعه کرده و سپس به حل تست های آن قسمت بپردازید.

آی کیو گاج

کتاب های IQ گاج را می توان معادل کتاب های نردبان انتشارات خیلی سبز دانست. در واقع تست های این کتاب سطحشان نسبت به کتاب های میکرو طبقه بندی که در قسمت قبل درباره ی آن توضیح دادیم بالاتر است. مولفان گاجسعی کرده اند در کتاب های سری IQ (آی کیو) تست های خلاقانه، ترکیبی و با سطح بالا بگنجاندند تا نقدی که به کتاب های میکروطبقه بندی می شد را تا حد زیادی پوشش دهند. بنابراین زمانی به سراغ تست های IQ (آی کیو) پلاس بروید که به درسنامه کاملا تسلط دارید. تست های استاندارد آن درس را تمرین کرده اید و حالا برای 100%! زدن در کنکور دنبال منبع تکمیلی می گردید. البته در کنار تست های سطح بالا در این کتاب، مولفان درسنامه های کاملی را نیز تدارک دیده اند تا نیاز دانش آموز را به درسنامه ی کتاب های دیگر برطرف کنن. یکی از معروف ترین کتاب های آی کیو انتشارات گاج که محبوبیت زیادی بین دانش آموزان رشته ی تجربی دارد، کتاب زیست جامع آی کیو گاج هست. نقد و بررسی کامل این کتاب را می توانید در صفحه ی اصلی مربوط به این کتاب مطالعه کنید.

سیر تا پیاز گاج

کتاب های سیر تا پیاز گاج را می توان معادل کتاب های سه بعدی انتشارات الگو دانست. یعنی کتابی که نیازهای دانش آموزان را در هر سه قسمت درسنامه، سوالات تشریحی و سوالات تستی پاسخ می دهد. البته برای دانش آموزان مقاطع دهم و یازدهم می توان گفت کتاب های سیر تا پیاز منبع کاملی است ولی قطعا دانش آموزان کنکوری در کنار این کتاب به یک منبع تست با تعداد زیاد و متنوع نیاز دارند.

خط ویژه گاج

کتاب های خط ویژه گاج معادل کتاب های جمع بندی انتشارات خیلی سبز و جمع بندی انتشارات مهر و ماه هستند. در این کتاب ها که برای هر درس به صورت جداگانه چاپ شده، درسنامه های کوتاه و خلاصه ای آورده شده تا در روزهای منتهی به کنکور بتوانید خیلی سریع مطالب آن درس را مرور کنید. این سری از کتاب های انتشارات گاج علاوه بر کسانی که قصد مرور سریع و جمع بندی را دارند، می تواند برای دانش آموزانی که کلا آن درس را کنار گذاشته اند و فقط در روزهای آخر قصد دارند اطلاعات کلی از آن درس به دست آورند هم مفید واقع شود.

دور دنیا در 4 ساعت گاج

سری کتاب های دور دنیا در 4 ساعت گاج مخصوص شبیه سازی برای کنکور در دوران جمع بندی است. این سری کتاب ها دارای رقیبانی همچون کتاب های زرد انتشارات قلم چی و کتاب های چند کنکور انتشارات خیلی سبز است. کتاب های دور دنیا در چهار ساعت اختصاصی ها شامل 6 دوره کنکور سراسری اخیر هم داخل و هم خارج یعنی از سال 92 تا سال 97 است و مجموعا دارای 12 دوره سوال است.
هر دوره سوال شامل 270 تست کنکور است. کتاب های دور دنیا در 4 ساعت عمومی شامل 36 دوره سوال می باشد که مربوط به سوالات عمومی رشته های ریاضی، تجربی، انسانی ، هنر و زبان 6 سال اخیر کنکور سراسری است.
یکی از ویژگی های مهم این سری از کتاب های انتشارات گاج که آن را از سایر کتاب های مشابه متمایز می کند آوردن یک مقدمه ی جالب در ابتدای هر درس است. در این کتاب در ابتدای هر درس مانند زیست، ریاضی، شیمی، ادبیات و … مقدمه ای آورده شده که در آن نویسنده در مورد سبک سوالات کنکور، تغییر آن در سال های اخیر و نحوه ی برخورد مناسب دانش آموز با این تغییرات نکاتی را مطرح کرده که این مساله برای تمامی دانش آموزان از ضعیف تا قوی بسیار جالب است.

همچنین ببینید: سری کتاب‌های دور دنیا در نیم ساعت گاج

ای کیو گاج

سری کتاب های Eq گاج با هدف تسلط دانش آموزان بر روی مطالب کتاب درسی، تمارین و فعالیت های آن تالیف شده است. در این کتاب ها پاسخ تمرینات و فعالیت های متن کتاب درسی به طور دقیق و مبسوط عنوان شده و با مطالعه ی آن می توانید مطمئن شوید که بر روی این مطالب تسلط کافی دارید . در مقطع دبستان یعنی از سال اول تا ششم سری کتاب های Eq ای کیو گاج به صورت جامع برای تمام دروس تالیف شده اند ولی در مقاطع بالاتر این کتاب به صورت تک درس برای تمامی دروس تالیف شده است.

مینی میکرو طلایی گاج

سری کتاب های مینی میکرو طلایی گاج با هدف مرور مطالب در روزهای نزدیک به کنکور و جمع بندی سریع نکات تالیف شده است. در این کتاب ها نکات کاربردی برای حل سریع تست های کنکور، درسنامه های جمع و جور و هم چنین استفاده از جداول و نمودارها کار جمع بندی را برای دانش آموزان راحت کرده و با صرف وقت یک الی دو روزه می توان مطالب یک درس را با استفاده از سری مینی میکروطلایی جمع بندی کرد. از جمله کتاب های محبوب این سری می توان به کتاب روانشناسی مینی میکرو طلایی اشاره کرد.

پرسمان گاج

سری کتاب های پرسمان گاج را می توان مشابه کتاب های سوالات پرتکرار امتحان نهایی انتشارات قلمچی در نظر گرفت. در سری کتاب های پرسمان تعداد زیادی سوال تشریحی مشابه امتحانات نهایی قرار داده شده است تا دانش آموز قبل از امتحانات نهایی و یا امتحانات مدارس بتواند فضای آن را از نظر نوع سوال و زمان شبیه سازی کند. در سری پرسمان درسنامه های کوتاهی در حد و اندازه های کتاب درسی قرار داده شده تا نکات مورد نیاز برای حل سوالات تشریحی برای دانش آموز مرور شود.

کارپوچینو گاج

کتاب های کارپوچینو گاج همانطور که از نامشان مشخص است برای تمرین در کلاس درسی تحت نظارت معلم مناسب هستند. در واقع چون کتاب های کار دارای سوالاتی بدون پاسخ است حتما باید تحت نظارت معلم و یا والدین استفاده شود و بدون کنترل معلم استفاده از آن فایده ی چندانی برای دانش آموز نخواهد داشت. البته در سری کتاب های کارپوچینو چند نوبت امتحانات نهایی هم داخل کتاب قرار داده شده است که در زمان امتحانات حل آن های می تواند برای دانش آموزان راهگشا باشد.

دروس گام به گام و امتحان یار گاج

سری کتاب های امتحان یار گاج مشابه جزوه های بنی هاشمی و اسفندیار شامل امتحانات نهایی در دو نوبت صبح و عصر می باشد. در ضمن پاسخ تشریحی سوالات هم در این کتاب ها گنجانده شده است.

کار 5 بعدی (دکتر آی کیو)

کتاب های کار 5 بعدی همانطور که از نامشان مشخص است دارای 5 بعد هستند:
بعد1: درسنامه های مفصلی است که در این کتاب قرار داده شده است.
بعد2: تمرین های بدون پاسخ مشابه کتاب های کار است که دانش آموز برای حل آن ها به نظارت دبیر و یا اولیا نیاز دارد.
بعد3: تست های 4 گزینه ای بر اساس مطالب درسنامه ها هستند.
بعد 4: تست های سطح بالایی که برای دانش آموزان قوی تر تالیف شده است.
بعد 5: این قسمت در داخل کتاب قرار ندارد! بلکه فیلم تدریس درسنامه ها در سایت دکتر آی کیو قرار داده شده است تا در صورتی که دانش آموز بر اساس مطالب گفته شده در کتاب درسنامه ها را متوجه نشد بتواند فیلم آموزشی مربوط به آن درسنامه را در سایت ذکر شده ببیند.

33 استان گاج

کتاب های 33 استان انتشارات گاج شامل تعدادی آزمون تشریحی جهت آمادگی برای امتحانات نهایی است. به وسیله ی این کتاب ها می توانید شرایط امتحانات نهایی را برای خود شبیه سازی کنید. این سری کتاب ها هیچ درسنامه ای ندارند و فقط شامل همین آزمون های تشریحی و پاسخ های آن هاست.

کامل میکرو طلایی گاج

سری کتاب های کامل میکرو طلایی گاج جزو جدیدترین محصولات انتشارات گاج هستند که به تازگی به چاپ رسیده اند. ویژگی های منحصر به فرد این سری جدید به صورت زیر می باشد:
الف: درسنامه ها در عین جامع بودن، مختصر هستند و مطالب کتاب را به صورت پایه ای توضیح نمی دهند بلکه یک راست فرمول ها و نتیج اصلی را بازگو می کنند.
ب: این کتاب ها همانند سری کتاب های میکرو، دارای تعداد تست های زیاد و طبقه بندی شده هستند. عمده تست های کتاب تالیفی بوده و در بین آن ها تست های کنکور سراسری نیز دیده می شود.
ج: در پایان فصول کتاب خلاصه درس هایی قرار داده شده که برای دوران جمع بندی مناسب هستند.
د: کیفیت چاپ این کتاب ها از لحاظ کاغذ و جلد بالاست. این مساله سری کتاب های میکروطلایی را به نسبت کتاب های دیگر کمی گران کرده است.

دفتر کار گاج

در این سری دفتر کار گاج که تحت عنوان دفتر نامیده می شوند، تمرینات کتاب درسی بدون پاسخ عینا آورده شده است. شاید برای برخی سوال باشد که در این صورت چه نیازی به خرید این گونه کتاب ها داریم. نمونه ای از دلایل خرید این سری کتاب ها به صورت زیر است:
الف: اگر تمارین کتاب درسی را داخل خود کتاب درسی حل کنید، برای پایان ترم مرور و حل دوباره ی آن ها مشکل است.
ب: احتمال دارید معلمی بخواهد تمرینات کتاب درسی را به عنوان تکلیف به دانش آموزان دهد. در این صورت نوشتن دوباره ی صورت سوال برای دانش آموزان کمی سخت و وقت گیر به نظر می رسد.

این کتاب ها برای دو درس تحت عنوان دفتر ریاضی گاج و دفتر عربی گاج به چاپ رسیده اند.