نمایش 1–20 از 29 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور

انتشارات نانو

انتشارات نانو

انتشارات نانو یکی از انتشارات نسبتا جدید کتاب های کمک آموزشی است که توسط روزبه ناییج نوری تاسیس شده است. کتاب های این انتشارات در مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم برای کنکور نظام جدید به چاپ رسیده است. سری کتاب های مختلف این انتشارات شامل موارد زیر می باشد:

از نگاه 40 استاد نانو

ویژگی اصلی این سری کتاب ها جمع آوری مجموعه سوالات منتخب اساتید و دبیران برجسته ی سراسر کشور با ذکر نام و شهر ایشان است  و دلیل نامگذاری این سری نیز همین بوده است. در این سایت خرید کتاب مجموعه کاملی از این سری گرداوری شده است.

در ابتدای هر فصل تست های منتخب به ترتیب مباحث آورده شده اند و در انتها نیز پاسخ های تشریحی تست ها قرار گرفته اند. کتاب های 40 استاد نانو عموما فاقد درسنامه های مجزا بوده و به ذکر نکات مهم به صورت خلاصه یا مفصل در پاسخ های تشریحی اکتفا شده است.

در نتیجه این سری جزو منبع بانک تست طبقه بندی می شوند. از معروف ترین کتاب های انتشارات نانو می توان به زیست شناسی دهم، یازدهم و دوازدهم از نگاه 40 استاد اشاره کرد.

نانوزیپ

سری کتاب های نانو زیپ انتشارات نانو در واقع گزیده ای از تست های سری از نگاه 40 استاد همان درس می باشد. یعنی به عنوان مثال از میان 2000 تست کتاب از نگاه 40 استاد یک درس، 200 تست مهم و برجسته انتخاب شده و به همراه پاسخ تشریحی در قالب نانوزیپ ارائه شده است.

آموزش و تست نانو

در این کتاب ها درسنامه های مفصل برای هر مبحث به همراه تمارین کتاب درسی و تست های تالیفی برای آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری به همراه پاسخ های تشریحی آورده شده است. از مشابهات این کتاب در سایر انتشارات می توان به کتاب های آبی قلمچی، میکرو گاج و تست خیلی سبز اشاره کرد.

کار و تمرین نانو

این سری از کتاب های نشر نانو شامل سوالات تشریحی برای تمرین در کلاس و منزل است.