نمایش 1–20 از 70 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور

انتشارات خوشخوان

انتشارات خوشخوان یکی از انتشارات نسبتا قدیمی کنکور است که در سال های نه چندان دور محبوبیت بسیاری در بین دانش آموزان داشت و اصلی ترین منبع دروس ریاضی، هندسه، گسسته و فیزیک به حساب می آمد. ویژگی بارز کتاب های خوشخوان سطح بسیار بالای مطالب و تست های تالیفی است که برای دانش آموزان قوی و ممتاز منبع بسیار مناسبی به نظر می رسد.

بخش عمده ای  از کتاب های خوشخوان را کتاب های مربوط به المپیاد تشکیل می دهند و از این حیث مرجع بسیار جامع و کاملی برای رشته های مختلف المپیادی به شمار می رود. اما در بانک کتاب کنکور، سری های اصلی این انتشارات عبارتند از:

تست خوشخوان

این سری از کتاب های تست خوسخوان تنها سری کنکوری این انتشارات است. قالب کتاب های این سری بصورت درس نامه کنکوری، تست های عمدتا تالیفی و سطح بالا و پاسخ های تشریحی می باشد.

کتاب های این سری در درس های ریاضیات و فیزیک به شدت به دانش آموزان ممتاز توصیه می شود! این سری معادل سری تست خیلی سبز، تست الگو، میکرو گاج، آبی قلم چی، آموزش و تست مهر و ماه می باشد.

آموزش و کار خوشخوان

کتاب های آموزش و کار خوشخوان شامل درس نامه و سوالات تشریحی میباشد که برای امادگی و تمرین جهت امتحانات مدارس و نهایی مناسب می باشند.

این سری معادل ماجراهای من و درسام خیلی سبز، پرسمان گاج، آموزش و کار مهروماه، کار قلم چی می باشد.

المپیاد خوشخوان

کتاب های المپیاد خوشخوان شامل رشته ها و موضوعات گوناگون المپیادی است و کتاب های بسیار قوی و متنوعی برای دانش آموزان علاقمند تالیف شده است.