در حال نمایش 9 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور
قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 40,000 تومان است. مقایسه محصولات

انتشارات کلک معلم

انتشارات کلک معلم

انتشارات کلک معلم یکی از قدیمی ترین انتشارات کنکور است که مدیر آن علی ساجدی است که در سال های دور نویسنده ی کتاب سیر تا پیاز ادبیات گاج بود که در آن سال ها شهرت فراوانی هم برای خود و هم برای انتشارات گاج به ارمغان آورد.

پس از مدتی علی ساجدی تصمیم گرفت کتاب هایش را در انتشارات خود یعنی کلک معلم چاپ کند. پس از آن کتاب های دیگری نیز در انتشارات کلک معلم به چاپ رسید که معروف ترین آن ها مربوط به درس زیست شناسی می باشد. مسلما کلک معلم گسترش و محبوبیت سال های قبل را ندارد و کتاب کمک درسی زیادی برای نظام جدید تالیف نکرده است.

در زیر به بررسی چند کتاب انتشارات کلک معلم می پردازیم:

آزمون های تدریجی زیست شناسی

این بانک کتاب شامل تست ها و آزمون های جزیی و کلی از مباحث مختلف به همراه پاسخ های تشریحی می باشد. کتاب ها فاقد درسنامه ها هستند و نکات مهم در پاسخ های تشریحی آورده شده است.

این سری کتاب های کلک معلم مشابه کتاب های موج آزمون الگو، فصل آزمون زیست خیلی سبز و شبیه ساز زیست نانو می باشند و منبع بسیار خوبی برای کسب مهارت در آزمون دادن هستند.

کتاب های هنر

این کتاب ها شامل درسنامه و تست های مربوط به هر مبحث می باشد. از کتاب های این سری می توان به تاریخ هنر ایران و درک عمومی هنر ایران و جهان اشاره کرد که مشابه کتاب های کارنامه کتاب و کتاب های هنر آبی و سبز قلم چی هستند.

آموزش و تست

این سری شامل درسنامه های کامل و تست های مربوط به هر درس می باشند. از سری کتاب های آموزش و تست انتشارات کلک معلم می توان به کتاب آموزش و تست زیست گیاهی جامع و فیزیک دهم اشاره کرد.