نمایش 1–20 از 95 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور
قیمت اصلی 270,000 تومان بود.قیمت فعلی 189,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 580,000 تومان بود.قیمت فعلی 475,600 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 132,000 تومان بود.قیمت فعلی 108,240 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 229,000 تومان بود.قیمت فعلی 160,300 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 440,000 تومان بود.قیمت فعلی 308,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 408,000 تومان بود.قیمت فعلی 326,400 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 520,000 تومان بود.قیمت فعلی 364,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 307,000 تومان بود.قیمت فعلی 214,900 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 305,000 تومان بود.قیمت فعلی 213,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 365,000 تومان بود.قیمت فعلی 255,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 395,000 تومان بود.قیمت فعلی 276,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 395,000 تومان بود.قیمت فعلی 276,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 470,000 تومان بود.قیمت فعلی 329,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 95,000 تومان بود.قیمت فعلی 77,900 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 200,000 تومان بود.قیمت فعلی 164,000 تومان است. مقایسه محصولات

انتشارات کلاغ سپید

انتشارات کلاغ سپید

انتشارات کلاغ سپید فعالیت خود را در زمینه ی چاپ کتاب کمک درسی در سال 1389 آغاز کرد و در ابتدای امر شروع به تولید کتاب های کار در تمام مقاطع تحصیلی کرد. چون بیشترین استفاده از کتاب های کار معمولا در مدارس است، کتاب های کار کلاغ سپید توانست به مدارس کشور راه پیدا کند و از این طریق دبیران و دانش آموزان زیادی با نام این انتشارات آشنا شدند.

در زیر با سری کتاب های انتشارات کلاغ سپید بیشتر آشنا خواهید شد:

شاه کلید کلاغ سپید

یکی از شناخته شده ترین سری کتاب های کلاغ سپید در بین دانش آموزان و دبیران، سری شاهکلید است. این سری تقریبا مشابه کتاب های درس پک انتشارات مهر و ماه و دروس طلایی انتشارات کاگو است. در این سری کل مطالب دروس مختلف پوشش داده شده است و علاوه بر آن تمامی تمارین و فعالیت های کتاب درسی نیز پاسخ داده شده است. این مساله کار دانش آموزان را موقع امتحانات و هم چنین برای تسلط به کتاب درسی بسیار راحت می کند.

سری شاه کلید کلاغ سپید در تمام مقاطع دبستان، متوسطه اول و متوسطه ی دوم تولید شده است. از جمله کتاب های محبوب این سری می توان به شاه کلید دروس دوازدهم تجربی و یازدهم انسانی اشاره کرد.

شاهکار کلاغ سپید

سری کتاب های شاهکار کلاغ سپید کتاب های کار این انتشارات است که برای مقاطع پیش دبستانی، دبستان و متوسطه ی اول چاپ شده است.محتوای این کتاب ها برای پیش دبستانی، اول، دوم و سوم دبستان به این صورت است که شامل درسنامه ی مربوط به هر درس و هم چنین یک سری آزمون است که بر اساس فصول کتاب درسی چیده شده اند. هم چنین کار ویژه ای که این انتشارات برای سری شاهکار انجام داده ضبط فیلم های آموزشی متناسب با مباحث این کتاب هاست که دانش آموزان از طریق اپلیکیشن آن می توانند به این فیلم ها دسترسی پیدا کنند.

در مورد مقاطع چهارم دبستان تا نهم منطق این کتاب ها کمی متفاوت است. در ابتدای هر فصل نمونه سوالات بدون پاسخ به همراه درسنامه آورده شده است. هم چنین آزمون هایی که در این قسمت مولفین قرار دادند بدون پاسخ هستند. بنابراین دانش آموز این قسمت را بهتر است که تحت نظارت معلم و یا اولیای خود مطالعه کند. اما در قسمت دوم بانک کتاب نمونه سوالات امتحانی که در واقع سوالات مهم و پرتکرار و پرنکته ی هر مبحث بودند به همراه پاسخ تشریحی آن ها آورده شده و هم چنین آزمون هایی از سوالات امتحانی نوبت اول و دوم به همراه پاسخ تشریحی در کتاب گنجانده شده که این قسمت برای مطالعه ی دانش آموزان در شب امتحان بسیار مفید خواهد بود.

لی لی پوت کلاغ سپید

سری کتاب های لی لی پوت کلاغ سپید سبک خاصی از کتاب های کمک آموزشی است که فقط برای مقاطع متوسطه ی دوم تالیف شده است.

روند این کتاب ها به این صورت است که در هر صفحه از کتاب مولف ابتدا یک پرسش چهارگزینه ای را مطرح می کند و ذهن دانش آموز را با موضوعی که قرار است مورد آموزش قرار دهد درگیر می کند.

در ادامه در یک باکس تحت عنوان LILIPOOT باکس نکات آموزشی پیرامون سوال مطرح شده را به صورت خلاصه و کاربردی توضیح می دهد و در انتهای صفحه نیز در یک باکس دیگر تحت عنوان ANALYSE نکات ریز و کنکوری موجود در تست مطرح شده را بررسی می کند.

یکی از ویژگی های مثبت سری کتاب های لی لی پوت استفاده از رنگ های مختلف در هر صفحه و ایجاد جذابیت برای دانش آموزان است. این مساله کتاب را از حالت یکنواختی خارج کرده و باعث شده تا دانش آموزان با علاقه و انگیزه ی بیشتری به مطالعه ی کتاب بپردازند.

توربوجت کلاغ سپید

روند کلی کتاب های توربوجت کلاغ سپید به این صورت است که در هر صفحه از کتاب یک سری تست دو گزینه ای مطرح شده که شاید بسیاری از دانش آموزان این سوال را داشته باشند که چرا تست دو گزینه ای به جای تست چهارگزینه ای که معیار سنجش در کنکور سراسری است مطرح شده؟ در جواب باید گفت طرح تست دو گزینه ای به معنای سنجیدن دانش آموزان نیست.

بلکه هدف کتاب های توربوجت این است که قدم اول یادگیری را محکم بردارند و دانش آموزان با جزییات مربوط به هر مفهوم آشنا شوند تا خود را برای حل سوالات تشریحی و بعدها تستی آماده کنند. یعنی به نظر مشاوران ما بعد از مطالعه ی دقیق کتاب درسی باید به سراغ کتاب های توربوجت رفت و با حل تست های دو گزینه ای مفاهیم اولیه را تثبیت کرد. در آخر باید اضافه کنیم که سری کتاب های توربوجت برای مقاطع متوسطه ی اول و متوسطه ی دوم تالیف شده است.

دفتر کار کلاغ سپید

دفاتر کمک آموزشی که در سال های اخیر مورد توجه ناشرین زیادی قرار گرفته بر مبنای جلوگیری از اتلاف وقت دانش آموزان هنگام رونویسی تمارین و فعالیت های کتاب های درسی تولید شده.

در این دفترها که انتشارات کلاغ سپید برای مقاطع دبستان و متوسطه ی اول تولید کرده است متن تمامی تمارین و مساله های کتاب درسی آورده شده و نیازی به دوباره نوشتن آن ها توسط دانش آموز نیست و دانش آموز کافی است پاسخ سوالات را در دفتر مورد نظر نوشته تا یک منبع کامل از تمرینات و مسائل داخل کتاب درسی داشته باشد. دفتر ریاضی کلاغ سپید از جمله این محصولات است.

نوع دیگری از دفترهای انتشارات کلاغ سپید دفاتر روزنگار است. دفاتر روزنگار در واقع نوعی دفتر برنامه ریزی هستند که اطلاعات مختلفی از جمله برنامه ی روزانه ی دانش آموز، ارتباط بین اولیا و معلمان، ساعت دقیق خواب دانش آموز و … در آن وجود دارد که این مساله به برنامه ی روزانه ی دانش آموز نظم می دهد.