نمایش 1–20 از 64 نتیجه

مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور
قیمت اصلی 380,000 تومان بود.قیمت فعلی 323,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 350,000 تومان بود.قیمت فعلی 297,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 380,000 تومان بود.قیمت فعلی 323,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 380,000 تومان بود.قیمت فعلی 323,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 320,000 تومان بود.قیمت فعلی 272,000 تومان است. مقایسه محصولات
10/10
قیمت اصلی 380,000 تومان بود.قیمت فعلی 323,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 350,000 تومان بود.قیمت فعلی 297,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 380,000 تومان بود.قیمت فعلی 323,000 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 70,000 تومان بود.قیمت فعلی 59,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 70,000 تومان بود.قیمت فعلی 52,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 42,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 42,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 42,500 تومان است. مقایسه محصولات
قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 42,500 تومان است. مقایسه محصولات

موفقیت در کنکور هنرستان و فنی حرفه‌ای با انتشارات چهارخونه

هر وقت حرف از کنکور و رشته‌های تاپ دانشگاهی می‌شود، اکثر افراد به رشته‌های تجربی و ریاضی فکر می‌کنند. حتی بیشتر انتشارات نیز تمرکز خود را بر چاپ کتاب‌های تجربی، ریاضی و انسانی می‌گذارند. پس جایگاه رشته‌های هنرستانی و فنی حرفه‌ای کجاست؟ دانش‌آموزان رشته فنی حرفه‌ای برای آمادگی در کنکور، باید از کدام منابع آموزشی استفاده کنند؟ انتشارات چهارخونه پاسخ تمامی سؤالات شما را می‌دهد.

چهارخونه یکی از انتشارات معتبر در زمینه کتاب‌های کمک آموزشی متوسطه اول و دوم هنرستان و فنی حرفه‌ای است که شما را برای رتبه‌های دو رقمی و سه رقمی آماده می‌کند. از کتاب‌های کمک درسی گرفته تا فیلم‌های آموزشی هنرستانی، همه و همه در انتشارات چهارخونه پیدا می‌شود. نه تنها محصولات کنکور فنی حرفه‌ای، بلکه منابع آموزشی برای آزمون استخدامی نیز توسط این انتشارات به چاپ رسیده که شانس پذیرش شما در مشاغل مورد علاقه‌تان را افزایش می‌دهد.

پس اگر شما همه داوطلب کنکور فنی حرفه‌ای یا آزمون استخدامی هستید و موفقیت برایتان مهم است، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

از کنکور رشته کاردانش و فنی حرفه‌ای چه می‌دانید؟

هر ساله علاوه بر کنکور رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی، کنکور هنرستان و فنی حرفه‌ای نیز برگزار می‌شود. دروس و فضای کنکور فنی با سایر آزمون‌های سراسری کاملاً متفاوت است؛ افراد علاقه‌مند به رشته‌های هنری مانند گرافیک و انیمیشن یا فنی و حرفه‌ای مانند الکترونیک و برق می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. البته کنکور هنرستان از آزمون‌های شناور بوده و امکان ثبت‌نام برای تمام دانش‌آموزان وجود دارد. برخی از رشته‌های فنی حرفه‌ای تنها با آزمون سراسری دانشجو می‌پذیرند و برخی از رشته‌ها نیازی به آزمون ورودی ندارند.

1.      شرایط شرکت در کنکور فنی حرفه‌ای

همانطور که گفتیم، دانش‌آموزان رشته‌های تجربی، انسانی و ریاضی نیز می‌توانند در فنی حرفه‌ای شرکت کنند. البته نباید توقع نتیجه شگفت‌انگیزی داشته باشند چون دروس رشته نظری و فنی حرفه‌ای ارتباط چندان زیادی به یکدیگر ندارند. افرادی که مایل به شرکت در کنکور کاردانش و فنی حرفه‌ای هستند، نباید دانشجوی رشته‌های روزانه مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه‌ها باشند، در غیر اینصورت باید از رشته خود انصراف داده یا در کنکور هنرستان شرکت نکنند. البته راه دیگری هم هستید، اگر مایل به شرکت در کنکور فنی بوده و همزمان دانشجوی روزانه هستید، پس از اعلام نتایج فقط می‌توانید دوره‌های غیر روزانه رشته فنی و حرفه‌ای را انتخاب کنید.

سری کتاب های انتشارات چهارخونه یکی از بهترین منابع برای قبولی در کنکور فنی حرفه ای

2.      منابع کنکور هنرستان و فنی حرفه‌ای

هر ساله سازمان سنجش منابع کنکور هنرستان و فنی حرفه‌ای را اعلام می‌کند که در واقع همان کتاب‌های درسی هستند. مثلاً برای بخش درس‌های شایستگی غیر فنی، باید کتاب‌های الزامات محیط کار، کاربرد فناوری‌های نوین، کارگاه نوآوری و کارآفرینی و اخلاق حرفه‌ای را مطالعه کنید. البته حتماً خودتان می‌دانید که مطالعه کتاب درسی برای موفقیت در کنکور لازم نیست و باید به دنبال منابع کمک آموزشی جامع کنکور فنی حرفه‌ای باشید.

3.      زیرشاخه‌های کنکور هنرستان و فنی حرفه‌ای

همانطور که گفتیم، قبولی در برخی از رشته‌های هنرستان صرفاً به سوابق تحصیلی وابسته بوده و به کنکور نیازی ندارد. اگر به رشته‌هایی همچون علوم دریایی، صنایع نساجی، معدن، صنایع چوب و مبلمان، صنایع فلزی، تاسیسات مکانیکی، طراحی و دوخت پوشاک و رشته‌های مشابه علاقه دارید، صرفاً با داشتن سوابق درسی مناسب می‌توانید مشغول به تحصیل شوید. اما رشته‌هایی همچون الكتروتكنيك، کامپیوتر، مکانیک خودرو، حسابداری و تربیت بدنی طرفداران زیادی داشته و قبولی در آن‌ها ملزم به شرکت در آزمون سراسری است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد رشته‌های گروه فنی حرفه‌ای می‌توانید به دفترچه ثبت نام سازمان سنجش مراجعه کنید. اینجاست که منابع کمک درسی رشته هنرستان و فنی حرفه‌ای به کمک شما می‌آید.

انتشارات چهارخونه، مسیری طلایی برای دانش‌آموزان هنرستانی

بیش از 25 سال است که انتشارات چهارخونه در کنار دانش‌آموزان هنرستانی است تا با ارائه بسته‌های آموزشی، کتب کمک درسی و اخیراً کلاس‌های آنلاین، مسیر پیشرفت دانش‌آموزان با استعداد هنرستانی را ساده‌تر کند. نه تنها دانش‌آموزان، بلکه آموزگاران ابتدایی و داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی نیز می‌توانند از محصولات خاص این انتشارات استفاده کنند. اخیراً کلاس‌های آنلاین هم به برنامه آموزشی انتشارات چهارخونه اضافه شده تا دانش‌آموزان سراسر کشور، از تدریس اساتید باتجربه بهره ببرند. مهم‌ترین محصولات چهارخونه شامل موارد زیر است:

محصولات آموزشی کنکور فنی حرفه‌ای و کاردانش

بیشتر محصولات انتشارات چهارخونه در این دسته قرار دارد. از کتاب‌های و ویدئوهای آموزشی شبکه و رایانه گرفته تا تربیت کودک و حسابداری، همه و همه در چهارخونه پیدا می‌شود. هر کدام از محصولات ویژگی خاص خود را دارند:

  1. کتاب‌های نکته به نکته دروس تخصصی: اگر زمان کمی برای مطالعه و دوره دارید، از این محصول استفاده کنید. کتاب‌های نکته به نکته تنها مطالب مهم و کاربردی کنکور را شامل شده تا در زمان کوتاه، اکثر نکات را دوره کنید.
  2. کتاب‌های سؤالات چهار گزینه‌ای: حالا که کتاب درسی و نکات کاربردی را خوب مطالعه کردید، نوبت تست‌زنی است. در این مجموعه، پرسش‌های تستی به صورت فصل به فصل بر اساس ترتیب کتاب درسی قرار داشته و تست‌های تألیفی و کنکور سال‌های گذشته را شامل می‌شود. کتاب سؤالات چهارگزینه‌ای برای دروس عمومی و تخصصی جداگانه به چاپ رسیده است. از عناوین مهم که در این قسمت به چاپ رسیده می توان به کتاب های انتشارات چهارخونه کامپیوتر، انتشارات چهارخونه حسابداری و هم چنین انتشارات چهارخونه الکتروتکنیک اشاره کرد.
  3. کتاب‌های گام به گام: مجموعه گام به گام، درسنامه‌ای جامع از نکات مهم کتاب درسی را ارائه داده و ریز به ریز سؤالات، تمرین‌ها و فعالیت‌های کتاب درسی را حل کرده است.
  4. بسته طلایی: مجموعه کتاب‌های سؤالات چهارگزینه‌ای عمومی و تخصصی، کتاب‌های نکته به نکته و ویدئوهای آموزشی رشته‌های فنی حرفه‌ای در کنار هم، بسته طلایی را می‌سازد. با خرید بسته طلایی، علاوه بر دریافت محصولات آموزشی کاربردی از تخفیفات ویژه نیز بهره‌مند می‌شوید.
  5. فیلم‌های آموزشی و کلاس‌های آنلاین: تدریس همه دروس، چه عمومی و چه اختصاصی توسط اساتید برتر کشور انجام شده و ریز به ریز نکات کنکوری و امتحانی در ویدئوها بازگو شده است. به علاوه، با شرکت در کلاس‌های آنلاین، علاوه بر یادگیری مطالب جدید می‌توانید پرسش‌های خود را هم از اساتید بپرسید.

از پرفروش ترین کتاب های انتشارات چهارخونه می توان به کتاب تست حسابداری چهارخونه و تست شبکه چهارخونه اشاره کرد.

محصولات آموزشی برای آزمون استخدامی

از دیگر محصولات انتشارات چهارخونه می‌توان به کتاب‌های آمادگی برای آزمون استخدامی اشاره کرد. متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می‌توانند از آموزش و تست دروس عمومی و اختصاصی، محصولات ویژه آزمون فرهنگیان، دروس تخصصی حسابداری، مجموعه سؤالات طبقه‌بندی شده آموزگار ابتدایی و… استفاده کرده و شانس خود را برای استخدام در شغل‌های دولتی افزایش دهند. البته همانطور که می دانید، زبان انگلیسی نیز در آزمون استخدامی اهمیت زیادی دارد. انتشارات چهارخونه این مشکل را هم برطرف کرده است! مجموعه لغات ضروری زبان انگلیسی برای آزمون استخدامی یکی از بهترین منابعی است که با نگاه ویژه بر زبان انگلیسی آزمون استخدامی تمرکز می‌کند. به علاوه، تعدادی از سؤالات سال‌های گذشته و نحوه مطالعه نیز به طور کامل بررسی شده است.

قیمت کتاب های چهارخونه

در سایت کتاب کنکور تمامی محصولات انتشارات چهارخونه با تخفیف ویژه قابل خریداری می باشد. فقط کافی است در سایت کتاب کنکور از قسمت منو وارد قسمت انتشارات چهارخونه شوید، و لیست تمامی کتاب ها به همراه قیمت و هم چنین تخفیفات را مشاهده بفرمایید. هم چنین اگر امکان خرید اینترنتی کتاب های چهارخونه رو ندارید می توانید از طریق تلفن های 02166176300 و یا 09120426030 با پشتیبانی تماس بگیرید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.