مکالمه آنلاین با پشتیبانی کتاب کنکور

درباره کتاب کنکور

فروشگاه اینترنتی کتاب کنکور، کامل ترین بانک کتاب خرید کتاب کنکور و کمک درسی همراه با DVD های کمک آموزشی با تخفیفات ویژه و کمترین هزینه ی ارسال به سراسر کشور می باشد.

کاربران می توانند هم از طریق وب سایت کتاب کنکور به آدرس ketabkonkour.com و هم به صورت تلفنی،تلگرامی و یا حضوری اقدام به خرید کتاب مورد نظر کنند. همچنین امکان پرداخت درب منزل نیز برای مشتریانی که سخت اعتماد می کنند در نظر گرفته شده است. البته سایت “کتاب کنکور” دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می باشد و لذا خرید از این سایت کاملا ایمن است. نماد اعتماد (اینماد) در پایین تمامی صفحات قابل مشاهده است.

یکی از ویژگی های بانک کتاب کنکور، دارا بودن کتاب های کمک آموزشی تمامی انتشارات از جمله گاج، قلمچی، خیلی سبز، الگو، مبتکران، مهر و ماه، فار، دریافت، فاگو، کلک معلم، سفیر خرد، خوشخوان، تخته سیاه، رهپویان و … در تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا کنکور است. این مساله باعث شده کتاب کنکور از دید اغلب کاربران، کامل ترین بانک کتاب موجود در بازار باشد.

از دیگر ویژگی های کتاب کنکور که آن را از دیگر بانک ها متمایز می کند، نقد و بررسی کتاب ها توسط رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری سال های اخیر است تا امکان بررسی و مقایسه ی کتاب های تمامی انتشارات برای دانش آموزان عزیز فراهم شود.

هم چنین امکان خرید پکیج کتاب(خرید مجموعه ای) با تخفیفات بیشتر، از دیگر ویژگی های کتاب کنکور است که تا امروز مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

در آخر اینکه پس از ثبت سفارش در بانک کتاب کنکور، همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن سفارشات را آماده ی ارسال می کنند. هدف ما ارسال محصولات در کمترین زمان و ارائه ی خدمات مطلوب به مشتریان است.